DE FRIESE NATUUR OP Z'N MOOIST! MOAIER WURDT IT NET!

Gaasterland Trail 2016

Alle uitslagen voor 2016.

 

 

Uitslagenlijst15-10-2016 Gaasterland Trail

Tip: gebruik de toetscombinatie Control+F om te zoeken.

Dames  Light Trail (9.5 km)

Plts Naam Woonplaats Bruto Foto
1 Regine Postma Sneek 43:22

2 Tessa Boot Leeuwarden 45:25

3 Petra Mulder Oosterwolde fr 45:38

4 Hinke Goemaat Idsegahuizum 49:12

5 Henriët Kuipers-Bremer Workum 49:54

6 Jolanda Koops-Zwambag Heerenveen 49:57

7 AM Jacobs Dokkum 51:26

8 Femke Boersma Lemmer 52:35

9 Ria Leeverink Bolsward 53:32

10 Esther Poelsma Eelderwolde 53:58

11 Minke Rienstra Balk 54:10

12 Jolanda Botermans Bolsward 54:28

13 Marije Van Schaik Pingjum 54:45

14 Sietske Boersma Sint annaparochie 54:47

15 Cathrien Noppert Langweer 54:49

16 Lea Venneker Deinum 55:01

17 Ellena Van der Velde Sneek 55:07

18 Nienke Van uitert Leeuwarden 55:20

19 Lisanne Faber Oranjewoud 55:38

20 Afke Bruinsma Hallum 55:41

21 Riemke Binnema Sint annaparochie 55:41

22 Teatske De Jong-Knobbe Balk 55:41

23 Esther Walburg Harlingen 55:47

24 Heleen Hoogeveen Groningen 55:51

25 Anke Witteveen Bolsward 56:39

26 Esther Hospes Balk 57:16

27 Rozina Van de lagemaat Balk 57:30

28 Liset Zwaan Workum 57:49

29 Marga Zwanenburg Sneek 58:24

30 Christina De Haan Bolsward 58:39

31 Liselore Schickendantz Lemmer 58:55

32 Belle Dijkstra Sneek 1:00:10

33 Silvia Arntz Hoorn nh 1:00:19

34 Jeltsje Bult Molkwerum 1:01:08

35 Tineke Bajema Wommels 1:01:26

36 Maria Hamstra Scharnegoutum 1:01:26

37 Hielkje Faber Oranjewoud 1:01:34

38 Anneke Steinfort Bolsward 1:01:46

39 Lian Ydema Bolsward 1:01:46

40 Cindy Nauta Hilversum 1:01:48

41 Erika Wenzel Boornzwaag 1:01:49

42 Cilia Marra Dronrijp 1:03:00

43 Wieke De Haan Mantgum 1:03:13

44 Jantine De Vries Joure 1:03:14

45 Janicke Bijlsma Amsterdam 1:03:19

46 Jildou De Roos Mirns 1:03:23

47 Karen De Kruif Blauwhuis 1:03:27

48 Gelna Beimers Leeuwarden 1:04:21

49 Gerda Donkerbroek Sneek 1:04:48

50 Jetske De Wolff Woudsend 1:04:50

51 Alice Nagelhout Woudsend 1:04:51

52 Marriët Boomstra Balk 1:05:01

53 Betty Van der Wal- Pander Balk 1:05:02

54 Nynke Arendz Pingjum 1:05:07

55 Cornelleke Huisman Creil 1:05:42

56 Sandra Jaspers Creil 1:05:42

57 Petra Hoekstra Wommels 1:06:18

58 Neel Van Mourik Ravenswoud 1:06:37

59 Karen Postma Leeuwarden 1:07:14

60 Ilse Postma Heerenveen 1:07:18

61 Nynke Rixt De Jong Warns 1:07:24

62 Helma Siebenga De knipe 1:07:37

63 Thea Heynis Oudeschoot 1:07:37

64 Marijke Kooistra Stiens 1:07:55

65 Nienke Dijkstra Amersfoort 1:07:57

66 Jetske Oenema Heerenveen 1:08:01

67 Joke De Jong-Heida Langezwaag 1:08:02

68 Claudia Hulshof Groningen 1:08:04

69 Nienke Dijkstra Slochteren 1:08:04

70 Edith Appel Groningen 1:08:06

71 Jeanine Abbingh Groningen 1:08:07

72 Jacqueline Daalmeijer Groningen 1:08:08

73 Annika Bangma Arum 1:09:14

74 Barbara Van Akkeren Leeuwarden 1:10:10

75 Hennie Smid-Hooijer Hindeloopen 1:11:45

76 Maaike Keurhorst- Faber Emmeloord 1:13:07

77 Pleuniek Bosch Amsterdam 1:13:08

78 Petra Wieringa Leeuwarden 1:14:17

79 Esther Hozeman Drachtstercompagnie 1:15:06

80 Angela Klijnstra Bolsward 1:15:06

81 Marja Muller Mantgum 1:16:32

82 Annet Stam Leeuwarden 1:16:46

83 Anna Hieke Fennema Leeuwarden 1:16:46

84 Carla Onsman – van der Veen Sneek 1:20:27

85 Yenny Miedema Sint nicolaasga 1:21:18

86 Wendy Van den Barselaar Wapserveen 1:27:02

87 Michaela Erdt Duisburg (DE) 1:36:47

Heren  Light Trail (9.5 km)

Plts Naam Woonplaats Bruto Foto
1 Ewold Kooistra Makkum fr 39:59

2 Freek Jaarsma Makkum fr 41:49

3 Wiger Hellema Hallum 42:31

4 Freddy Kroontje Bolsward 43:10

5 Wibe Jan Elgersma Harich 44:54

6 Mildo Kock Balk 45:18

7 Durk Bouma Oppenhuizen 45:20

8 alex Jage It heidenskip 45:20

9 Rudie Van der Weij Sint nicolaasga 45:30

10 Gerard Postma Leeuwarden 45:58

11 Anske Schotanus Koudum 47:14

12 Jelle Duijf Warns 47:14

13 Francis Bijl Groningen 47:17

14 Sjoerd Andela Balk 47:22

15 Rein Postma Leeuwarden 47:29

16 Bouwe Bruinsma Bolsward 48:32

17 Reinier Hitzert Hardegarijp 48:32

18 Sander Van Lien Leeuwarden 48:33

19 Anne Osinga Leeuwarden 48:56

20 Bert Van der Lijn Balk 49:21

21 Gauke Postma Akkrum 49:30

22 Franke Hogeteep Sneek 49:31

23 Jelle Rienstra Balk 49:35

24 Folkert Keuning Workum 49:40

25 Olaf Kistenmacher Sneek 51:00

26 Jan Akkerman Nijemirdum 52:24

27 Fan Fai Tsang Bolsward 53:28

28 Pieter Van der Bij Irnsum 54:08

29 Johannes Van der Wal Balk 54:12

30 Paul Karel Ypma Oosthem 54:24

31 Age Dijkstra Joure 54:51

32 Richard Lemstra Herbaijum 54:57

33 Jurre Bouhuijs Leeuwarden 55:04

34 Erik Van Houte Leeuwarden 55:48

35 Koos Van der Ploeg Leeuwarden 55:54

36 Eddy Sterenborg Bolsward 56:23

37 Meine Van der Zee Balk 56:24

38 Harrie Posthumus Kootstertille 56:34

39 Gert Homsma Bolsward 57:06

40 Hotse Piersma Oldeouwer 58:59

41 Jan anne Visser Tjalleberd 59:08

42 Daan De Vries Eelde 1:00:11

43 Wibo Twijnstra Sneek 1:00:32

44 Job Efdee Voorburg 1:00:32

45 Jan Feenstra Leeuwarden 1:00:49

46 Jurgen Buren Hilversum 1:00:54

47 Daniel Majchrzak Schleiz (DE) 1:02:01

48 Jennifer Batteram – van Meer Scharnegoutum 1:02:05

49 Mart Dooper Blauwhuis 1:03:27

50 Albert Rameau Bozum 1:04:50

51 Ton Van der Mark Sneek 1:05:54

52 Oebele Annema De knipe 1:07:37

53 Rudie Vallinga Bolsward 1:07:51

54 Peter Eekhof Hoogezand 1:08:03

55 Jan Douma Groningen 1:08:04

56 Bob Folkers Groningen 1:08:05

57 Harm Buist Zevenhuizen gn 1:08:06

58 Johan Hoekstra Balk 1:10:17

59 Martin Hozeman Drachtstercompagnie 1:15:07

60 Alexander Erdt Duisburg (DE) 1:21:53

61 Bernhard Bijma Leeuwarden 1:26:10

Dames  Medium Trail (20.5 km)

Plts Naam Woonplaats Bruto Foto
1 Yvonna Tinga Bolsward 1:42:41

2 Liesbeth Steenbergen Sneek 1:49:13

3 Acacia Falkena Amersfoort 1:49:43

4 Maria Sterk Hallum 1:50:37

5 Rixt De Ruiter Wijtgaard 1:51:09

6 Carmen Zuber Oberhausen (DE) 1:53:47

7 Maaike Hornstra Jellum 1:55:56

8 Hester Groenveld Bolsward 1:55:58

9 Janet Werkema Boornzwaag 1:57:46

10 Annette Koops Amsterdam 1:58:41

11 Tineke Van de Wal Oudehaske 2:00:15

12 Wendelin Wielenga Sneek 2:00:50

13 Jantje Haagsma Hindeloopen 2:02:21

14 Miranda Hornstra Warga 2:04:55

15 Marijke Boersma Ypma Wijtgaard 2:04:57

16 Klaziena Politiek Leeuwarden 2:06:28

17 Foekje De Boer Joure 2:07:34

18 Theresia Offringa Nijland 2:09:16

19 Tina Bekius Berlikum fr 2:12:00

20 Anne Hetgens Krefeld (DE) 2:12:27

21 Manon Bel Oosterwolde fr 2:12:29

22 Lisanne Soemanta Uitgeest 2:12:32

23 Clasien Andela Oudega gaast sleat 2:14:31

24 Wilma Van der Wal Joure 2:15:03

25 Margreet Osinga Oudega gem wymbritserad 2:15:47

26 Lia Haijtema Warns 2:16:02

27 Annechien Van der Veen Leeuwarden 2:18:25

28 Karin Danhof Irnsum 2:18:25

29 Pietsje Fekkes van der Goot Koudum 2:23:19

30 Tineke Van de Vliert Sneek 2:24:34

31 Berber Akkerman Wommels 2:25:41

32 Agnes Winia-Heida Elahuizen 2:27:10

33 Yvonne Vonk-Blaauw Nijehaske 2:27:21

34 Frouwkje Herder Ravenswoud 2:28:35

35 Lisette Leeuwen Rotterdam 2:28:37

36 Yvon Geurts Lelystad 2:29:09

37 Yvonne Sieswerda Pingjum 2:30:25

38 Ineke Slagman Schettens 2:30:27

39 Berber Terpstra Wijtgaard 2:32:27

40 Grietje Halbersma-de Jong Wirdum fr 2:32:32

41 Marrit Burghoorn Wijtgaard 2:32:32

42 Anouk Labberté Groningen 2:38:14

43 Marieke Eijk Giekerk 2:38:38

44 Annie Breeuwsma Delft 2:39:34

45 Priscilla Feenstra Sneek 2:44:06

46 Silvia Van Roozendaal Heemskerk 2:48:46

47 Lolkje Van der Kooij Leeuwarden 2:48:55

48 Saskia Van der Veer Groningen 2:55:23

49 Esmeralda Couperus Schiedam 2:58:20

50 Pytsje Couperus Rottum fr 3:08:23

Heren  Medium Trail (20.5 km)

Plts Naam Woonplaats Bruto Foto
1 Yke Zoetendal Joure 1:23:40

2 Jonathan Bartsma Sneek 1:23:58

3 Jan Nauta Marknesse 1:27:49

4 Anne Floris Bottema Nijland 1:27:51

5 Jetze Genee Makkum fr 1:29:14

6 Edwin Deelstra Leeuwarden 1:29:30

7 Gerard Lugtenberg Heino 1:31:34

8 Hilbert De haan Ouwster nijega 1:31:49

9 Tiedo Tinga Bolsward 1:32:04

10 Rudy Kaptein Dronten 1:33:09

11 Sander Runia Deventer 1:33:11

12 Roelof Burghoorn Wijtgaard 1:33:17

13 Luuk Dijkhuis Leeuwarden 1:36:50

14 Sijmen Bekhof Wommels 1:39:14

15 Ritske Flootman Menaldum 1:39:23

16 Richard Velzen Achlum 1:39:29

17 Marten Conradie Marssum 1:39:35

18 Tomas Grootendorst Boskoop 1:41:16

19 Marco Leeverink Bolsward 1:41:20

20 Jelle Van der Velde Jellum 1:42:26

21 Jappie Brandenburg Oudemirdum 1:42:30

22 Wieger Schotanus Balk 1:42:33

23 Nanne Jagersma Joure 1:42:46

24 Gerrit Kramer Bolsward 1:42:57

25 Menno Cramer Leeuwarden 1:43:43

26 Michael Teschner Essen (DE) 1:44:52

27 Robbie Terpstra Workum 1:44:55

28 Anne Runia Leeuwarden 1:46:07

29 Jan Sluit Opperdoes 1:46:51

30 Peter Sinnema Warga 1:46:52

31 Chris Draijer Oudega gem smallingerlnd 1:48:21

32 Johan De Witte Makkum fr 1:48:23

33 Catrinus Vroom Hijum 1:49:09

34 Jacob Visser Groningen 1:49:33

35 Marc Engelsma Lelystad 1:49:48

36 Bauke Dijk Leeuwarden 1:50:16

37 Eric van den Berg Hoogkarspel 1:50:23

38 Wabe Roskam Wommels 1:53:05

39 Ingo Haengse Oberhausen (DE) 1:53:45

40 Rico Majchrzak Leipzig (DE) 1:53:49

41 Dirk Draaisma Hoorn nh 1:53:56

42 Jeroen Tiesma Bolsward 1:55:48

43 René Arntz Hoorn nh 1:56:10

44 Theo Zijlstra Sneek 1:56:50

45 Remco Dijkstra Vrouwenparochie 1:56:56

46 René Van der Baan Tietjerk 1:56:59

47 Jasper Sierdsma Bolsward 1:57:40

48 Geert Ridder Bakhuizen 1:57:52

49 Eelco Tjallema Leeuwarden 1:57:54

50 Arjan Keurhorst Emmeloord 1:57:59

51 Bauke Jansen Bolsward 1:58:09

52 Robert Zijlstra Boelenslaan 1:59:02

53 Bart De Vries Groningen 1:59:37

54 Henk Schuitema Zuidwolde gn 1:59:38

55 Edwin Veenstra Joure 2:00:10

56 Bernard Winsemius Joure 2:00:10

57 Martijn Bergsma Balk 2:00:13

58 Jan Feenstra Oudega gaast sleat 2:01:04

59 Dirk Exalto Blokker 2:02:31

60 Foppe Slotegraaf Leeuwarden 2:02:39

61 Robert Jan Eggens Eelde 2:02:43

62 Gerrit Melchers Dronten 2:02:50

63 Symen Van der Velde Waaxens gem littenserad 2:03:05

64 René Bruinsma Leeuwarden 2:03:13

65 Broer Feenstra Tjerkwerd 2:03:15

66 Cornelis Boschma Schalsum 2:03:29

67 Andre Siesling Bolsward 2:03:45

68 René Vd Zwaag Leeuwarden 2:03:55

69 Rob Jager Tietjerk 2:03:56

70 Loek Smid Hindeloopen 2:04:56

71 Mathijs Sterk Berlikum fr 2:05:17

72 Michel Van lunteren Leeuwarden 2:06:09

73 Wander Sikkes Leeuwarden 2:06:10

74 Auke De Boer Delft 2:06:18

75 Rinke De Jong Leeuwarden 2:06:25

76 Sjoerd Wesselius Hommerts 2:07:45

77 Hendrik-Jan Meulenaar Bergum 2:08:14

78 Oscar Kamp Warga 2:08:20

79 Hendrik Van der Zee Balk 2:09:12

80 Henk Onsman Sneek 2:09:22

81 Klaas Van Heeringen Hardegarijp 2:12:29

82 Ulbe Van der wal Zwagerbosch 2:14:26

83 Wim Haringsma Balk 2:15:02

84 Frans Pieter Witteveen Ruigahuizen 2:16:44

85 Peter De Vries Amersfoort 2:17:43

86 Janco Prins Oosterwolde fr 2:19:27

87 Bonne de Haan Joure 2:23:25

88 Bote Hendriksma Terwispel 2:25:43

89 Wietse Van der Heide Katlijk 2:27:21

90 Jan Willem Kram Ijlst 2:30:17

91 Roald Haanstra Balk 2:30:29

92 Siebe Postma Leeuwarden 2:36:50

93 Alex Kramer Marum 2:38:03

94 Miranda Fokkema Leeuwarden 2:48:02

95 Brend Dikkers Akkrum 2:58:05

96 Christoph Zehetleitner Munich (DE) 3:31:46

Dames  Lange Trail (37 km)

Plts Naam Woonplaats Bruto Foto
1 Lisa Mehl Esslingen (DE) 2:59:56

2 Ylona Kruis Ysbrechtum 3:13:08

3 Geke Venema Oosterlittens 3:23:50

4 Jolanda De Vries Akkrum 3:37:08

5 Julia Graffenberger Wiesbaden (DE) 3:41:01

6 Petra Bus Bedum 3:51:25

7 Anja Van Zutphen Weidum 3:55:26

8 Bea Van der Mei Sintjohannesga 3:55:28

9 Tamara Kleinveld Haarlem 3:59:02

10 Esmeralda Kuiper Ulrum 4:02:43

11 Nélien Zeldenrust Woudsend 4:04:19

12 Hester Schotanus Leeuwarden 4:06:01

13 Hester Henstra Leeuwarden 4:06:02

14 Anuschka Ronner Leeuwarden 4:06:04

15 Janine Does Heerenveen 4:07:52

16 Elske Boersma Balk 4:12:09

17 Aafje De graaf Wijckel 4:21:44

18 Anke De Graaf Balk 4:21:47

19 Marijke Bekkema Itens 4:22:32

20 Cynthia Koning Cork (IE) 4:49:46

21 Ienskje van der Weg Ouwsterhaule 4:54:54

Heren  Lange Trail (37 km)

Plts Naam Woonplaats Bruto Foto
1 Erik Negerman Hilversum 2:38:10

2 Ralph Apeldoorn Beverwijk 2:43:27

3 Menno Mud Tietjerk 2:43:33

4 Josef Koch Gent (BE) 2:43:39

5 Stefan Van der Pal Leeuwarden 2:46:12

6 Kor Broers Lemmer 2:46:28

7 Roelof Oostra Mantgum 2:49:11

8 Peter Van der Hulst Zuidwolde gn 2:54:16

9 Sascha Kowalski Oberhausen (DE) 3:00:16

10 Stefan Van der Pols Vogelenzang 3:01:46

11 Mike Kratzer Nürnberg (DE) 3:04:57

12 Douwe Nauta Leeuwarden 3:05:39

13 Thomas Sacher Bernsdorf (DE) 3:07:21

14 Albert Van Ramshorst Scharnegoutum 3:12:49

15 Wolter De Lange Steenwijk 3:13:08

16 Albert Pieter Venema Marknesse 3:16:58

17 Marcel Terpstra Bakhuizen 3:20:34

18 Jaap Vink Beetgum 3:22:03

19 Frank De Ruiter Sneek 3:22:30

20 Jens Meyer Dortmund (DE) 3:25:24

21 Henk Bosma Bussum 3:27:37

22 Sipke Zeldenrust Nijemirdum 3:27:50

23 Bastiaan Winkelaar Kampen 3:28:10

24 Marco Douma Joure 3:29:03

25 René Kriegel Lörrach (DE) 3:29:40

26 Paul Kromkamp Wolvega 3:30:32

27 Harry Jorritsma Sneek 3:37:08

28 Jochum Roorda Leeuwarden 3:37:12

29 Anthony Horyna Wiesbaden (DE) 3:41:00

30 Sascha Gräfe Dinslaken (DE) 3:41:23

31 Appie Rijlaarsdam Alphen aan den rijn 3:41:56

32 Jan Van der Veen Hardegarijp 3:45:37

33 Bert Velkers De knipe 3:47:37

34 Gearard Posthumus Heerenveen 3:47:37

35 Ruurd Jouke Van Wieren Heeg 3:47:51

36 Johannes De Boer It heidenskip 3:47:51

37 Walter Bruinsma Leeuwarden 3:48:26

38 Jan Schipper Lellens 3:51:22

39 John Dijk Rotterdam 3:53:26

40 Ids Terpstra Mantgum 3:53:27

41 Luuk Naarding Oosthem 3:54:41

42 Remko Van der Sluis Zuidwolde gn 3:56:11

43 Alex De Lange Balk 3:57:58

44 Jilke Folmer Balk 3:57:58

45 Fekke Fekkes Koudum 4:00:40

46 Henning Lenertz Hamburg (DE) 4:00:47

47 Ruurd Hans De Boer Oudemirdum 4:05:47

48 Donald Koster Leeuwarden 4:05:59

49 Richard Jonkman Leeuwarden 4:06:01

50 Wietse Veenstra Mantgum 4:06:44

51 Johan Vlugt Balk 4:07:49

52 Ubel Dijk Wanneperveen 4:14:47

53 Rob Kelder Rijperkerk 4:15:50

54 Ron Daalhuizen Ijsselstein ut 4:15:55

55 Niels De Vos Leeuwarden 4:15:56

56 Andre Grzesik Bottrop (DE) 4:23:40

57 Fedde Bloemhof Itens 4:39:03

58 Dennis Knol Leeuwarden 4:41:42

59 Jacob Visser Heerenveen 4:54:57